VİZYON & MİSYON

vizyon

Vizyonumuz

Üstlendiği görevleri kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çalıştığımız ülkelerin ekonomilerine katkımızı sürekli olarak arttırmak; müşterileri tarafından katılımı istenilen bir şirket olmak; girişimlerinden makul bir kar marjı elde etmeyi sürdürmek; ve çalışanlarının parçası olmaktan gurur duyacağı bir şirket olmak.

Misyonumuz

İnsanların yükselen yaşam standartlarına; ulaştırma, altyapı, üstyapı, enerji, turizm, sanayi vb. gibi alanlarda katkı sağlamak. Kararlı bir şekilde büyürken sürekli karlılığı sağlayarak güçlenen, ülkesi ve kendine katma değer oluşturan bir organizasyonla yoluna devam etmek. Bunu yaparken de sosyal ve toplumsal sorumluluklarımızın farkındalığında, çevreye duyarlı ve mükemmele ulaşmayı amaçlamak.

Çağın ileri teknolojik imkanlarından maksimum düzeyde yararlanarak, Türkiye inşaat sektöründe var olabilmenin önkoşulu olan dayanıklılık, kalite ve güvenilirliği geleceğe taşıyan, sektörüne model olan ve tercih edilen bir işletme olmaktır.